Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 100 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2019 11:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 206 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 206+ 1.4hdi (dizell) 2009

Shes PEUGEOT 206+ 1.4 HDI (dizell) 2009

Ne gjendje perfekte - full opsion
Te gjitha serviset e kryera
E mirembajtur jashtezakonisht mire

Per ma shume info: Tel- 044 699 918 edhe viber njejtë

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit