Vetura në shitje Suzuki Swift

Kjo veture ka pasur 104 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 18:02

5,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006

SUZUKI SWIFTI 1.3D ( Tabela KS )
Viti i prodhimit 2006
220.000 km te GARANTUARA
Ngjyr e zeze metalike
Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd, Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , etj
Ne gjendje shume te mire

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38343999918
☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne
Bibaj Magjistralja Ferizaj - Bibaj

ANESI AUTOSALLON
Per te gjitha makinat ne sallonin tone ,shkruani "ANESI AUTOSALLON"

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit