Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 985 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 18:34

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturën Range Rover Evoque

Shes veturen Range Rover Evoque 2.2 Diesel
Vetura posedon xhama elektrik,dritat xenon bixenon,trasnmetues automatik,pulla ne vollon,klima dy zonale,karrikat lekur + elektrike dhe shum gjera te tjera.
Për më shumë informata kontaktoni nga ora 10:00 deri në orën 19:00 në nr kontaktues +38345881111 Viber&Whatsapp.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit