Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 582 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/10/2019 12:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 245 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Agoni

  • Prishtinë
  • 044 134 863

VW GOLF IV 1.9 TDI 2003 Pacific

VW Golf IV
1.9 TDI 74 KW 101PS
Pacific
Viti i prodhimit 2003
Regjistrim deri me 03/2020
Climatronic
Ulese me ngrohje
Ulese per femije
Pasqyre dhe dritare elektrike
Boardcomputer
Dritat me larje
DVD me touchscreen
2 Celsa
Oret krom


Shpërndaje:

Veturat e fundit