Vetura në shitje Nissan X-Trail

Kjo veture ka pasur 71 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/09/2019 00:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2100 cm³ 21 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kaçanik

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes gjip nisan

Shes gjip nisan x-trail ne gjendje shum te mir i regjistruar 4goma te dinrit te reje dhe te veres 4x4 2pal qelsa


Shpërndaje:

Veturat e fundit