Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 106 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/10/2019 18:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 158 999 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat B7

Shitet Passat B7 viti pordhimit 2011 automatik 2.0 dizell 184 Ps. Vetura i ka te gjitha serviset e kryera dhe eshte ne gjendje te mir. Kilometrat 158.999 me garancion.


Shpërndaje:

Veturat e fundit