Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 132 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/10/2019 00:24

10,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 284 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pasat r line

Shes pasatin në gjendje perfekte ose ndroj për diqka më të re dhe më të mir. Klima tronic 4 gjomat npull fellne orgjinale guma gjysem të reja servisin e krym me 4 filtera t'ndrume dvd,navi,tuoch screen pulla nvollan senzora përpara dhe mbas fara robot tshkurta tgata xenon bi xenon mrenda me lleda përpara dhe mbas likur me alkantara vetur perfekte me hargjime shumë tvogla 2.0 tdi blue motion... regjistrim deri me 3 janar 2020 çmimi pak i diskutushem...


Shpërndaje:

Veturat e fundit