Vetura në shitje Renault Captur

Kjo veture ka pasur 250 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/10/2019 18:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 99 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Captur

 • Prishtinë
 • 049000000

RENAULT CAPTUR 1.5 DCI AUTOMATIK

RENAULT CAPTUR 1.5 DCI
VITI: 2015
AUTOMATIK
KM: 99.000
NAVIGATION
SENZOR PARKINGU
KLIMTRONIK
TEMPOMAT
ECO 2
ME LIBER SERVISI
AUTOSALLON YLLI

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit