Vetura në shitje BMW Series 5

Kjo veture ka pasur 169 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 09:57

17,600 EUR

(Çmimi)


18,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 238 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 525d M-Sportpaket - Steptronic

BMW F10 525d e ardhur nga Zvicra , 218 kuajfuqi , Automatik-Steptronic 8 shpejtsi , viti i prodhimit 2012 , km 238*** me liber servisi , M - Sportpaket brenda dhe jasht origjinal nga Fabrika , Xenon biXenon adaptive headlight , Shiber , Lane assist , senzor dhe kamera parkingu , Keyless GO , ulse sport lekur me nxemje , timon multifunksional me paddle shift , Navigacion professional (bluetoth , usb , aux ), 2 qelsa , fellne me goma te reja te veres , fellne me goma 90% te mira te dimrit. Gjendja vetures eshte shum e mir , e doganuar dhe regjistruar ne Qershor .


Shpërndaje:

Veturat e fundit