Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 128 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:03:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 182 312 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Gollf 7 DSG 2.0

Shitet Gollf 7 DSG R-Line 2.0 i sapo ardhur nga Gjermania, me dogan dhe homologim, me liber servisi lleda para mrapa vet parkim pasqyret i palohen ne gjendje shum tmir


Shpërndaje:

Veturat e fundit