Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 112 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 14:42

7,850 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 173 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIC ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR

049 498 598

+383 49 498 598

VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC BLUEMOTION VITI 2010 MODEL 2011,  175 000 KM, ,KLIMATRONIK,TEMPOMAT ,SENZORA,2 QELSA I PO SA ARDHUR ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit