Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 58 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 16:24

5,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Opel Corsa

Shitet opel corsa 1.3dizell viti prodhimit fund 2007
opsionet: klim, esp, airbag, komanda ne vollan cd mp3 radio vetura ka regjistrim deri 05.2020

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit