Vetura në shitje Honda Civic

Kjo veture ka pasur 76 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 16:24

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Elektrik Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Honda Civic IMA

Honda civic IMA. Eshte veture ekonomike dhe në gjendje perfekte. Per me shumë informata mund te me kontaktoni edhe ne viber +38344324466
+38349459701.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje


Shpërndaje:

Veturat e fundit