Vetura në shitje Renault Kangoo

Kjo veture ka pasur 69 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 08:34:52

5,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 143 338 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Kangoo 1.5 dCi 2013

Renault Kangoo 1.5
Viti:2013
Km:143338
Manual 5 shpejtësi
Navigacion Display Touch
Pasqyret me rrymë
Klime
Centrall
Senzora Para dhe Mrapa
Pulla ne Vollan
Gjendje te Shkelqyer
Pa dogan pa Regjistrim

Info: Viber Whatsapp
+38344991782
Adresa: Babush i Ri - Ferizaj
Dalja e Autostrades “Arben Xhaferi”


Shpërndaje:

Veturat e fundit