Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 171 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 22:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 1998

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vjollcë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 158 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 3 1.9 TDI 1998 KARAVAN ME RIXHISTRIM DERI ME 20-01-2020 NE GJENDJE TE MIR

VW GOLF 3 1.9 TDI 1998 KARAVAN ME RIXHISTRIM DERI ME 20-01-2020 NE GJENDJE TE MIR SHUM I RUAJTUR ME KLIM KILOMETRAT I KA TE SAKTA I KA 158000 TE GARANTUME I KA 2 QELSA KASETOFON ME AUX IN CD USB ETJ ME FELLNE ME GOMA TE DIMRIT PER ME SHUM KONTAKTONI NE NUMRIN 044830315 DHE VIBER +38344830315


Shpërndaje:

Veturat e fundit