Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 166 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:23:42

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI 2010 NGA ZVICRRA EXTRA I MIR

Opcionet viti 2010 1.6 hdi motorri model i ri e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte ne qdo aspekt me liber servisi km te garantuara me dy qelsa
Klim funksionale
Bordkompjuter
Tempomat
Komanda ne timon
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd aux usb
Fellne me goma shume te mira
Vetura eshte shume shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
Dogana dhe akciza vetures i kushton 1300 euro
044 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit