Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 97 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 11:37:43

1,850 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

 • Prishtinë
 • 049883399

Opel Astra 1.7 DTI LKW Viti 2002 RKS Me Klime Gjendje PERFEKTE

Opel Astra 1.7 DTI LKW (Pikap) 55 kW 75 PS me 5 Shpejtesi.Viti 2002 RKS i regjistruar

shpenzimet
4.8 l/100 km(kombinim)
6.1 l/100 km(qytet)
4.7 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klime AC
-5 shpejtesi
-Drita per mjegull
-Fellne 15
-Air bag
-Abs
-Hidraulik
-Radio CD
-2 dritare elektrike
-Mbyllje qendrore
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Fellne

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit