Vetura në shitje Suzuki Wagon R+

Kjo veture ka pasur 125 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:09:18

1,550 EUR

(Çmimi)


1,550 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1100 cm³ 22 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Suzuki wagon R 1.1 benzin Shuum i mir

Shitet Suzuki wagon R 1.1 benzin Shuum i mir


Shitet Suzuki 1.1 Benzin 2000Vp

Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.1 ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me shpenzime minimale 5L/100km.


Vetura posedon gomat e Mira
Gjamat Elektronik
E Pershtatshme Per Qfardo Moshe


Shpërndaje:

Veturat e fundit