Vetura në shitje BMW 730

Kjo veture ka pasur 442 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:14:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 730D

📞049 888 028 ose 044 865 125

BMW 730D MOTOR 3.0DISEL

(Modeli pamja mrena dhe jasht m50 nga fabrika)

Super Full opcione Fellne M-Power 20 me goma Michelin . Lane assist,Ekran tek xhami per

km,Distronic Plus,Ulse te modelit M para dhe mbrapa ngrohje+ftofje dhe memorje, Keyless Go, Dyer hapje me senzor, plus bagazg me buton, Drita Big Xenon Efficient Dynamics , Rec CD Bluetooth Navigation me software te rrugeve Kosoves

Dyer me magnet (Vakum) Levizja e gomave te pasme 20% ne kthesa etj. Serviset e kryera cdo here me kohe perkthimi behet menjeher


Shpërndaje:

Veturat e fundit