Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo veture ka pasur 66 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/10/2019 13:34

11,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


12,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 88 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet ndrrohet VW JETTA 2014 1.8TSI PA DOGAN

Shitet ndrrohet VW JETTA 2014 1.8TSI PA DOGAN
Engine: 1.8L TSI
Transmission: 6-Speed DSG Automatic w/Tiptronic -inc: sport mode
FUEL EFFICIENCY / AUTONOMY
City 8.2 L/100km
Highway 5.6 L/100km
Combined 7.0 L/100km
Autonomy 785 km
88mij km
KONTAKT 046165403 ose viber +38343505075

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit