Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 65 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/10/2019 13:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 154 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 7 SportVan 1.6 TDI - BlueMotion -

VW Golf 7 SportVan 1.6 TDI - BlueMotion -
Viti - 09/2015
77 KW / 105PS
Vetura me Dogan ( IM7 ) - Germany

Auto Salloni Florenti
☎️ 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë


Shpërndaje:

Veturat e fundit