Vetura në shitje Mercedes-Benz E 300

Kjo veture ka pasur 204 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/10/2019 16:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 273 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes E 300 CDI 2011

Mercedes E 300 CDI
Viti - 07/2011
170KW / 231PS
Vetura Vetem me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit