Vetura në shitje Ford Transit Connect

Kjo veture ka pasur 207 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/10/2019 18:25

4,150 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford connect nga Zvicrra

Shitet Ford Transit Connect T230 i ardhur nga Zvicrra i sapodoganuar dhe regjistrim 1 vit. 2 ulse, transporter. Viti i prodhimit 2008, 1.8 diesel, te kaluara 249.000, KLIM, ABS, ESP, gjamat me rrym, senzora te parkingut, servisin komplet dhe pompen u ujit komplet me rryp dhe llagera, 4 goma te reja te sapo montume. Karroseri L (ma e madhe se normal) i pershtatshem si kombi. Ne gjendje shum te mire teknike pa asnje defekt, edhe ne karroseri shum i rujtun perveq deres se djathte qe eshte pak e demtume sikur qe shihet ne foto. Nderrim i mundshem me opel combo me 5 ulse Ford conect konekt conekt konect pikap transportues. Mundesi nderrimi me opel combo me 5 ulse ose veture tjeter me 5 ulse


Shpërndaje:

Veturat e fundit