Vetura në shitje Volkswagen Scirocco

Kjo veture ka pasur 809 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:13:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 197 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vw Sirocco 2.0 B Turbo ( 200ps )

Vw Sirocco
2.0 B Turbo ( 200ps )
Viti 2010
I sapo ardhur prej Zvicres
Regjstrim 1 vit te Plot
Servsi te sapo krym Komplet
Vain Filter i Vait Filteri i Ajrit 14.10 .2019

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit