Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 40 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/11/2019 20:50

24,000 EUR

(Çmimi)


24,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touareg 2015

Shes Touareg 3.0 Tdi V6 204cv full opsion me fellne 20 panoram full led mrena dhe jasht line asist control distance ulse me nxemje timon me nxemje navigacion 3d modeli i parafundit restyling. Makina asht ne gjendje perfekte te gjitha serviset i ka te kryera ne volkswagen ne treviso (Autostar) Italy. Kontakt ne watsapp/viber:+393421616106


Shpërndaje:

Veturat e fundit