Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 202 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/11/2019 22:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 70 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 2.0TDI / 2014 / Automatik / 70,500km / RKS

Shitet Audi A4, 2.0 TDI ne gjendje te shkelqyer.
Vetura eshte blere enkas ne gjermani para nje viti ne dealer te autorizuar te Audi (www.jepsen-neutraubling.audi/de) dhe nen garancion deri ne Korrik 2019.

Per momentin i ka 70,500km; te gjitha serviset e kryera me kohe. Eshte accident free dhe ka qene me vulen Gebrauchtwagen Plus kur eshte blere.

Mirepres vetem bleres serioz!

Kontakt +383 49 475 475


Shpërndaje:

Veturat e fundit