Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 199 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:34:13

12,800 EUR

(Çmimi)


12,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 226 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES E CLAS 220 CDI

MERCEDES E CLAS 220 CDI BLUE EFFICENCY
AUTOMATIK I ARDHUN NGA GJERMONIJA
DOGAN HOMOLOGIM DHW RIGJISTRIM
JA KUM KRY VET 1 VIT RKS NE EMRIN TIM PERSONAL PRES BLERS SERJOZ TIP TOP

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit