Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 212 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2019 11:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat B7

Passati, B7
103 KW, 140 PS
I ardhur na Bern, Zvicër
Vetëm 5 muaj është në Kosovë
Tabela ka KS
Km të garantuara
Kam kopjen e librezës nga Zvicra,
Deklaratën nga QAK
Pronari i parë jam në Kosovë qe 5 muaj
Vetura nuk ka nevoj për anjë investim, sepse në muajin Prill, ja kam ndërru rrypin dhëmbëzorë, me të gjitha filterat dhe vajërat.
Opsionet:
- Karrigat lëkur original nga fabrika,
- Start-Stop, dhezje pa qelës
- Senzora në dyer, në momentin kur e prek bravën pahen dyertë vetëm nëse e ke qelsin ne xhep,
- Tempomat, ESP
- Senzora shiu
- Lled para mbrapa
- Auto Hold
- Sitem Parkimi
- GPS, Navigacion
- Fikje automatike në samaforë,
- Senzora, jo vetëm para dhe mbrapa por edhe anash,
- Kamer mbrapa
Vetura është garanci për gjithqka.


Shpërndaje:

Veturat e fundit