Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 123 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2019 12:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1986 cm³ 213 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 2.0 TDI - Automatik - 2012

Audi A4 2.0 TDI - Automatik
Viti - 2012
110 KW / 150 PS
Vetura Me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë


Shpërndaje:

Veturat e fundit