Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 96 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2019 16:55

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4

Audi A4 s-line packed avant viti 2012
Xenon Bxenon Lleda para dhe mbrapa sensor shiu sensora parkimi para mbrapa tempomat timon multifunksional karrika Ancantare dhe me nxemje automatik s-tronoc 8+1 etj...
Kontakt viber +38344567733


Shpërndaje:

Veturat e fundit