Vetura në shitje Hyundai i30

Kjo veture ka pasur 95 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/11/2019 16:55

4,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shiten dy hyundai i30 1.6 crdi

Shiten :
Hyundai i30 1.6 crdi 2007 (motorri i bllokuar) dhe
Hyundai i30 1.6 crdi 2008 (pa dogan) i ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit