Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 131 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/11/2019 09:28

14,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen VW Golf VII

Shes veturen WV Golf VII,automatik DSG,Bluemotion,Lounge model,vitit 2015 model 2016,i sapo ardhur,ne gjendje shum te mir,full ekstra,dogan dhe homologim te kryer.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit