Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 143 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:00:15

4,900 EUR

(Çmimi)


4,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 23 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Opel Astra 2008 1.7 Cdti i Doganuar rks

Shitet Opel Astra 2008 1.7 Cdti i Doganuar rks

Vetura esht E Regjistruar Deri muajin e 7.2020

Ngjendje shum te Mir

\Perkthimi behet Meniher Nuk Esht ndonje Hipotek

Nese ju nevojitet nje Vetur FAmilajre Esht Kjo

`Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.7 CTdi ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata


Bateria ere e vendosur
Vetura posedon gomat e Mira
Katakteristikat:
-Navigacion-
-Gps-
-RAdio me Shanzher
-Klim Funksionale
-Airbag
-Centrall
-Hidraulik
-Xhamat Elektro
-Xenxor-
-Karrikat me rregullim-Bezat Rekario.

Prishtin1


Shpërndaje:

Veturat e fundit