Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1011 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/11/2019 21:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 246 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet AUDI A4 2.0 TDI 2007

Shitet AUDI A4 2.0 TDI 2007
-Vetura eshte ne gjendje te rregullt
-posedon nxemje ne karrika
-senzor parkingu
-komanda ne vollon
-interiori full lkur
-me dy qelsa,
-tempomates
-shpenzimet e vogla
-fellne dhe 4 guma te dimrit me bandasha (te reja)
KM 246000
Serviset e kryera me rregull.
Pres vetem blerës serioz, nuk boj ndrrime.

Te interesuarit te kontaktojne ne 049860980.
VIBER +38349860980


Shpërndaje:

Veturat e fundit