Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 265 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/11/2019 23:08

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 308 HDI AUTOMATIK VITI 2009 ME DOGANe HOMOLOGIM

Tel&viber:+383 044-701-321
PEUGEOT 308 1.6 HDI AUTOMATIK
Viti i prodhimit:2009
Motorri:1.6 HDI (dizel)
AUTOMATIK:6 shpejtesi
Tiptronik F1
Fuqia: 80kw-110ps
Kilometra: 230000te garantuara
Klimatronik dy zonale
Tempomat
Nxemje ne karriga
Komanda ne timon
Nxemje ne karriga
Panoramë
Senzora parkingut
Senzore shiu
Board kompjuter
Kuke montuese
Pasqyren ne senzore
Liber servisi
Xhamat & Pasqyret me rryme
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Aux bluetooth
Goma te reja me fellne
Vetura eshte e importuar nga Gjermania
Gjendje perfekte
- [ ] Me Dogane dhe Homologim


Shpërndaje:

Veturat e fundit