Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 190 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2019 10:40

9,700 EUR
9,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 202 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Golf 7 1.6 TDI 105 PS Blumotion

Shitet VW Golf 7 TDI 1.6 Manual ne gjendje shumë të mirë.
Pulla n vollan
Tempomat
Ulset me nxemje
Navigator
Klimatronik
Senzora Para mrapa.
Per me teper Kontakto nr  +383 44 318 732

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit