Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 324 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2019 18:27

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 223 638 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes VW Touareg 3.0 TDI V6 4x4

Shes VW Touareg 3.0 fundi vitit 2006 TDI V6 4x4, motorri me zinxhire
Prejardhja nga ZVICRA.
Vetura ka te kryera servisin e nderruesit te shpejtesive per 65.000km
Vaj e filtera me antifrize dhe gjithqka .
Frenat e rinje te nderruar me 221.000 km.
Partikell filter te pastruar elektronikisht dhe fizikisht .
Goma te reja te dimrit SAVA made in Germany, prodhim per tregun Zviceran .
Xhamat e zinje fabrikishte .
Amortizerat pa ajer, sistem jo i kushtushem per mirembajtje
Te gjitha serviset e vertetuara .
Dhe e gatshme per cfaredo lloj testi, e mbajtur per qejf, jo per tregti .
Vlen te permendet qe vetura eshte ne emrin tim dhe nuk ka asnje denim, perkthehet per 3min .
Vetura ka te kaluara 223.638 KM te garantuara

Interieri pa asnje te gerrithne .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit