Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 558 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:01:34

4,100 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 217 312 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

POLO 1.9 TDI

POLO 1.9 TDI NGJENDJE SHUM TMIR.
VITI.2002. KLIMA A/C. 2 QELSA
REGJISTRIM -2- MUJ
TEMPOMAT KARRIKA ME NXEMJE.
GJAMA ELEKTRONIK.
PASQYRE ELEKYRONIKE. 📞.044.821.325.📞
GOMAT TE MIRA. 📞.045.954.297.📞
FELLNE 14.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit