Vetura në shitje Hyundai Santa Fe

Kjo veture ka pasur 287 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/11/2019 08:52

7,700 EUR
7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Hyundai SantaFe 2.2 crdi Automatik 7 ulse 4x4 2009

Shitet dhe Nderrohet
Hyundai Santa fe
2.2 crdi dizell
7 ulse 4x4
Rks
Gjendje shum te mir
Prishtine Informata
Facebook Auto Ch👍
+383 (044) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit