Vetura në shitje Toyota Corolla

Kjo veture ka pasur 192 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:03:31

10,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 52 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

 • Prishtinë
 • 049883399

Toyota Corolla 1,3 Benzin RKS Vetem 52 000 km Me Klime Gjendje PERFEKTE

Toyota Corolla 1.3 VVTi (Benzin) 73 kW 99 PS me 6 Shpejtesi.Viti 2016 RKS vetura i ka vetem 52.000 km.

shpenzimet
5.2 l/100 km(kombinim)
6.8 l/100 km(qytet)
4.4 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klime AC Funksionale
-Farat e para me lled
-Boardcomputer
-Komanda ne timon
-Senzora parkimi mbas
-6 shpejtesi
-Radio CD
-ABS
-ESP
-Air bag
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike
-Mbyllje qendrore
-4 dyer
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.


INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit