Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 113 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2019 09:05

5,750 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 2 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 308 2.0 HDI AUTOMATIK VITI 2009 ME DOGANE HOMOLOGIM

Tel&viber:+383 044701321 045-589-985
Seat Ibiza 1.9 TDI
Viti i prodhimit:16.07.2009
Motorri:1.9 TDI
Manual: 5 shpejtesi
Te kaluara: 221000KM
Fuqia: 77kw-105ps
Senzore shiu
Drita te mjegulles
Klimatronik
Autohold
Komanda ne timon
Xhamat & Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 / Aux
Goma te veres me fellne nga fabrika
Goma te dimrit me bandasha
Vetura eshte e ardhun na Gjermania gjendje perfekte
ME DOGANE HOMOLOGIM TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit