Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 285 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/11/2019 19:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 174 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 GTD 2.0 TDI 125 KW 170 PS AUTOMATIK DSG ME LLEDA VITI 2012

Vushtrri
GOLF 6 2.0 TDI GTD AUTOMATIC DSG 125 KW 170 PS 2012 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT PA DOGAN VETURA POSEDON: KLIMA TRONIKE KARRIKA ME NXEMJE & KARRIKA TE GTD KILOMETRAT E SAKTA 174000 TE GARANTUME ME LIBRA SERVISI 2 QELSA FABRIKISHT TIMON MULTIFUNKSIONAL DHE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES TIMON TE PRERË TE GTD SHPEJTSI NE TIMON TEMPOMAT BORD KOMPJUTER SENZORA PARKIMI PARA MARAPA SENZORA TE SHIUT 4x GJAMAT E ERRSUAR 4x GJAMAT ME RRYM ( ELEKTRIK ) FELLNE ME GOMA TE REJA PO ASHTU I KA EDHE GOMAT E DIMRIT PASQYRE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES PASQYRE ME NXEMJE DRITAT ME LLEDA MRAPA ETJ... PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044830315 DHE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit