Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 267 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/11/2019 19:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 119 815 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG VITI 2011 MODELI STYLE PA DOGAN KM 119815 TE GARANTUME

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG VITI 20.10 2011 MODEL 2012 MODELI STYLE NE GJENDJE SHUM TE MIR KM 119047 TE GARANTUME ME LIBRA SERVISIT I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA POSEDON KLIMA TREONIK KARRIKA ME NXEMJE NAVIGACION TE MADH TEMPOMAT BORDKOMPJUTER SENSOR TE SHIJUT SENSOR PASQYRE SENSOR DITAV SENSOR PARKINGU PARA MBRAPA PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE KOMANDA NE VOLLON F1 SHPEJSIT NE VOLLON 4 X GJAMAT ELEKTRONIK GJAMAT E ZI FABRIKISHT FOLLNE ORGJINAL TE STYLE OSHT OSHT PA DOGAN OSHT SHUM I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT PER ME SHUM 044 949 325 EDHE NE VIBER +37744949325

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit