Vetura në shitje BMW Series 5

Kjo veture ka pasur 1473 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/11/2019 22:03

42,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 59 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes BMW 520d xDrive Sport-Line

Shes BMW 520d xDrive Sport-Line.
I posardhur nga Zvicra me 59'000 km.
Garancion ka deri ne 100'000 km ose deri me 05.12.2020.
Serviset i ka krejt ne rregull me kohe dhe jane falas ne Zvicer ne BMW Garazh deri ti ben 100'000 km.
Paketa Sport-Line, karrigat Sport Lekure, Tavani eshte krejt i zi.
xDrive 4x4,
Senzora 360°,
Dritat Xenon,
Mrena dritat me ngjyra te ndryshme Led
Navigacioni krejt Europen perfshire Kosoven e Shqiperine etj. etj.
Ndrrim nuk bej
Pres bleres serioz


Shpërndaje:

Veturat e fundit