Vetura në shitje BMW X6

Kjo veture ka pasur 112 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2019 07:39

22,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
10 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E dëmtuar Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X6

BMW X6 40d RKS Full Extra viti 2011 qmimi 22900 euro tel 045 630 888 tel 044 557 753

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  4x4


Shpërndaje:

Veturat e fundit