Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 171 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/11/2019 11:54

5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 plus

Prishtinë
Shes golf 6 plus 2.0 tdi i sapo ardhur nga gjermania viti 2009 vetura posedon klimatronik abs esp karrika me nxemje senzora parkimi para dhe mas gjama kolor fabrikisht 2qelsa liber servisi gjendje shumm te mir Nr tel 049-228-286


Shpërndaje:

Veturat e fundit