Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 363 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2019 10:59

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 168 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C3 1.4 HDI AUTOMATIK VITI 2012 ME DOGANE HOMOLOGIM

Tel&viber+383 044-701-321 043-704-792
Citroen C3 1.4 HDI Automatik
Viti i prodhimit:2012
Motorri:1.4 diezel
KM 168000
Automatik tip-tronik F1
Fuqia 59kw-80ps
Navigacion
Tempomat
Senzora parkingu
Komanda ne timon
Bluetooth/Aux/Sd Card/mp3
Klimatronik
Sistemin Start-Stop
Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Drita te mjegulles
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Aux
Liber Servisi
Vetura eshte ne gjendje perfekte
E Ardhun nga Jasht me Dogane Homologim te paguar


Shpërndaje:

Veturat e fundit