Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 627 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/11/2019 15:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Lind

  • Fushë Kosovë
  • 049222459

Caddy TDI

♦️Shitet Caddy 1.9 TDI
♦️Ne gjendje shum te mire
♦️2 çelsa
♦️Hargjime shum te vogla
♦️Fellne
♦️I ardhur nga jasht
♦️Me Dogan dhe homologim t kryer ,
♦️Klim Funksionale
♦️Mrapa shum i rujtur
♦️Xhama me Rrym
♦️Ulse me nxamje
♦️ABS
♦️E posedon po ashtu Kuken
♦️Radio me CD orgjinale.

049222459 📲✅


Shpërndaje:

Veturat e fundit