Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 110 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/11/2019 18:05

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Polo

@Auto Salloni RAÇI
Shitet Polo 1.6 Dizel Automatik
Viti i prodhimit 2009
Me dogan dhe homologim
Qmimi: 7.900 Euro
Tel:044777560,048777560,049677888


Shpërndaje:

Veturat e fundit