Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 570 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/11/2019 18:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
10000 cm³ 168 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 3C

Passat C3 1.6TDI
viti 2015
Leasing deri në 80%.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  CD

  •  Fellne

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit